Союз потребителей ЕАЭС: России, Белоруссии, Казахстана, Армении и Украины
Запись на приём к юристу в Москве:
(499) 241 40 87, (499) 241 43 10
Законодательство ЕАЭС
Независимый потребитель
Нормативные акты РФ
Советы потребителям
Связь с общественностью
Независимая экспертиза

Главная / И снова про еду / У чому краще зберігати суші і роли

Всі ми любимо покуштувати якесь смачне блюдо, але кожне з них потрібно знати, як правильно їсти, щоб не нашкодити організму.


У чому краще зберігати суші і роли

Це також стосується і суші-смачного японського блюда, яке вже давно зарекомендувало себе і користується популярністю у багатьох. Фахівці компанії sushi-go.com.ua завжди готують смачні і свіжі суші різного виду, тому кожен може замовити і покуштувати це прекрасне блюдо японської кухні. Візьміть до уваги, щоб уникнути отруєння суші і роли, треба їх вживати тільки свіжоприготовленими.

Які роли краще подавати гостям покупні або приготовані вдома?

Сьогодні роли і суші японської кухні знаходяться в тренді. На всіх прийомах або святкових заходах прийнято подавати суші і роли. Ці продукти містять масу корисних речовин і мало калорій, тому користуються підвищеним попитом.

Для великих прийомів роли і суші замовляють в підприємствах громадського харчування, які спеціалізуються на виготовленні цих страв японської кухні.

Якщо ви хочете приготувати роли і суші для сімейного свята, то всі необхідні інгредієнти можна придбати в спеціальних магазинах, де продаються потрібні інгредієнти для приготування цього смачного блюда.

Правила збереження суші і ролів

У магазинах і суші барах продукцію виставляють і зберігають у вітринах холодильниках, обладнаних випарником, який не дає заваритися рибі і рису. Випарники створюють необхідну вологість, щоб продукція мала товарний вигляд. Але навіть при наявності випарника –холодильника готовий продукт не повинен зберігатися в більше трьох годин.

Правила зберігання ролів і суші

  • не можна зберігати роли в пластмасових коробках, які призначені тільки для перенесення продукту з магазину додому. Залишивши рол в пластмасовому контейнері більш ніж на добу, рис обвітриться, змінить свій колір, а риба стане жорсткою і може придбати неприємний запах;
  • перед тим як помістити роли в холодильник, їх треба викласти на велике блюдо і затягнути харчовою плівкою. Дослідним шляхом доведено, що під харчовою плівкою роли і суші зберігають свою свіжість довше, ніж в пластмасовому контейнері;
  • але і під харчовою плівкою суші можна зберігати в холодильнику не більше трьох годин.

Дотримуючись правил зберігання суші і ролів в холодильнику, тільки в цьому випадку можна отримати гарантовано свіжий продукт для подачі на святковий стіл.

Купувати страви японської кухні в сумнівних підприємствах громадського харчування не рекомендується. Краще замовляти такі страви в перевірених суші-барах, де спостерігається великий потік покупців, а значить, суші і роли не встигають застоюватися у вітрині.

У просунутих суші-барах роли і суші готують на очах відвідувачів, які можуть на власні очі, переконатися, що всі продукти для них використовуються свіжі. У привокзальних буфетах або З ЛОТКІВ вуличної торгівлі суші і роли не можна купувати ні в якому разі.


© 2015-2020
Официальный сайт Союза потребителей России,
Белоруссии, Казахстана, Армении и Украины

Запись на приём к юристу

(499) 241 40 87, (499) 241 43 10

схема проезда