Союз потребителей ЕАЭС: России, Белоруссии, Казахстана, Армении и Украины
Запись на приём к юристу в Москве:
(499) 241 40 87, (499) 241 43 10
Законодательство ЕАЭС
Независимый потребитель
Нормативные акты РФ
Советы потребителям
Связь с общественностью
Независимая экспертиза

Главная / Дизайн помещений и ремонтные работы / Як обрати якісну буржуйку?

Якщо вам все одно що скажуть інші, а головне — не тенденції моди, а комфорт у власному будинку, тоді ця інформація саме для вас.


Як обрати якісну буржуйку?

Мова піде про не зовсім сучасний пристрій, який у народі називають буржуйка. Попри сучасні модні тенденції цей прилад залишається найоптимальнішим варіантом для більшості власників будинків, дач, гаражів. Паливо у буржуйці довго горить та має тривалий ефект. Крім того, повітря у приміщенні швидко прогрівається. Якщо вас зацікавив такий варіант, то дізнатися більше та купити буржуйку можна за посиланням https://canada-pechi.com.ua/burzhuyki/. Тут наявна інформація про кожну модель з описом характеристик та технічних можливостей.

Переваги буржуйки

Буржуйки відрізняються невеликою вартістю та зручністю користування. Також серед переваг варто відзначити:

  • буржуйка має невеликі розміри, що дозволяє її встановлювати у будь-якому зручному для вас місці;
  • монтаж не потребує багато часу та сил, майже завжди буржуйку можна встановити без додаткових проектів та не порушуючи загальний вигляд кімнати;
  • буржуйка дуже добре віддає тепло — працює завдяки системі тривалого горіння, що дозволяє залишати її на тривалий час без додавання палива;
  • має спеціальні захисні елементи та деталі, що мінімізують ризики травмування та отримання опіку;
  • буржуйка не зіпсує ваш інтер’єр, тому що підібрати модель можна під будь-який стиль;
  • сюди ж додаємо тривалий термін експлуатації, адже придбавши буржуйку, можна забути про проблему опалення на багато років.

Як правильно вибрати?

Обрати якісне обладнання досить складно. Для цього треба визначити розмір приміщення, яке необхідно опалювати, від цього буде залежати вибір моделі та її характеристики. Також, слід враховувати матеріали, з яких зроблена буржуйка та її потужність. З варіантів, які пропонує сучасний ринок: газові буржуйки, теплові, булер’ян, масляний радіатор, інфрачервоний обігрівач. Для того щоб вибрати вперше подібний пристрій, варто враховувати і вид палива, який знадобиться у подальшому, адже від цього буде залежати економія та доцільність придбання буржуйки.

Працювати вони можуть з використанням вугілля, дров, масляних сумішей, торфу та безліч іншого. Яку саме конструкцію вибрати – залежить також і від фінансових можливостей клієнта. Вони можуть бути чавунні та сталеві. Перші більш надійні та витривалі, але дорожчі. Сталеві — коштують менше, але більше легкі та практичні. Який варіант обрати — вибір особистого кожного.


© 2015-2020
Официальный сайт Союза потребителей России,
Белоруссии, Казахстана, Армении и Украины

Запись на приём к юристу

(499) 241 40 87, (499) 241 43 10

схема проезда